lek. wet. Karolina Nowicka

 

Specjalista chorób psów i kotów,
interna, gastroenterologia
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW, założycielka lecznicy. Od czasu ukończenia studiów nieprzerwanie zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych sympozjach i konferencjach. W 2017 roku ukończyła trzyletnie studia podyplomowe otrzymując tytuł Specjalisty chorób psów i kotów.

Szczególnym zainteresowaniem darzy zagadnienia związane z gastroenterologią, chorobami wątroby, jelit i trzustki i stale podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. W 2018 roku ukończyła 3-częściowy specjalistyczny kurs z Patologii klinicznej, prowadzony przez wybitnego klinicystę Francesco Carraniego z Włoch.

W kwietniu 2020 roku ukończyła I część specjalistycznego kursu gastroenterologicznego prowadzonego przez świetnego specjalistę z Włoch, dr-a Enrico Bottero.
W 2021 ukończyła I i II część kursu gastroenterologicznego psów i kotów, prowadzonego przez uznanych specjalistów z Polski m.in. profesora Romana Lechowskiego i dr Magdalenę Ostrzeszewicz.

W 2022 roku odbyła specjalistyczne szkolenie "Gastroenterologia kliniczna psów" pod okiem m.in prof. Romana Lechowskiego z WMW SGGW oraz dr Ewy Kaczmar z WMW Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Opiekunka kotki Lawendy.

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz